W idea

SABÍNA PLEVÁKOVÁ

Women line

Som veľmi rada, že Vám môžem konečne predstaviť novú ženskú radu doplnkov výživy. Spojila som svoje meno s firmou EXTRIFIT a spoločne sme vytvorili niečo viac. Spojili sme svoje skúsenosti a preniesli ich do novej rady Women Line. Pracovali sme na nej veľmi dlho. Nie preto, že by sme boli lenivý, ale kto pozná značku EXTRIFIT, pod ktorú táto ženská rada patrí, ten pozná kvalitu, zodpovednosť, hru s detailom, výsledkom čoho sú doplnky výživy, ktoré splňujú požiadavky tých najnáročnejších klientov zaoberajúcich sa fitness a výživou.

Produkty od EXTRIFITU určite neuniknú ani pozornému oku odborníkov a v neposlednom rade svalovým bunkám špičkových športovcov. A takou špičkovou a kvalitnou je aj nová rada, pod ktorú som sa podpísala. A to nie len obrazne, ale spolupracovala som na jej vzniku, od zrodu nápadu, cez dolaďovanie surovín, testovanie, ochutnávanie, až po "čerešničku na torte" -  konečný dizajn. EXTRIFIT nieje len obyčajnou značkou. Jeho kvalita nestojí iba na dobrom marketingu, ale na skutočnosti byť najlepší nielen navonok, ale v prvom rade pod obalom! Už dlhšiu dobu som presvedčená, že chýba na našom trhu niečo konkrétne pre ženy. Niečo s tou kvalitou a hodnotou, ktorej sa dá veriť, ktorej môžeme veriť MY - ženy, bez preberania sa miliónmi možností. Aj MY ženy hľadáme kvalitu, akú skrývajú tie hard core produkty, prvotne sa viac tváriace ako mužské. Kvalitné výrobky, v nádhernom dizajne, určené nám ženám. Produkty, ktoré budú svojou účinnosťou spĺňať naše konkrétne požiadavky.

WOMEN line ženám prináša kvalitu doplnkov výživy ukrytú v nádhernom dizajne. Produkty, ktorými si budete isté, bez toho aby ste museli prejsť "trénerským kurzom", produkty, ktoré Vám pomôžu dosahovať vaše ciele bez ohľadu na to, či ste fitnesska, psychologička, učiteľka ... To bol náš zámer. A wuoalá je tu rada, o ktorej som presvedčená , že bude tieto požiadavky spĺňať.