BIKINI - seminár

BIKINI - seminár

BIKINI - seminár

Dnes už našťastie nie je núdza o rôzne vzdelávacie podujatia tohto typu a kto chce, má možnosti čerpať informácie z kvalitných zdrojov a od kvalitných ľudí. A prečo je podľa nás skvelý nápad zúčastniť sa práve tohto nášho vzdelávacieho programu určeného pre zabehnuté, aj začínajúce pretekárky ale aj pre bežných rekreačných cvičencov ?

Tak najmä preto, že seminár bude  vedený tromi pretekárkami a trénerkami s dlhoročnou praxou. Sabína Chovanec Pleváková, Michaela Vagáši Kanuščáková a Juliana Zaukolec. Aj keď je každá z nás samostatná a ide svojou cestou a svojimi osvedčenými metódami, tak sme sa pre niektoré veci úplne prirodzene a spontánne vďaka našim podobným názorom a postojmi spojili, aby sme tak využili potenciál nás všetkých a zároveň naše vedomosti a prax znásobili a mohli tak ponúkať nie len našej klientele, ale aj ostatnej verejnosti práve prostredníctvom týchto seminárov omnoho viac. Našim cieľom je predávať mnohoročné skúsenosti, predchádzať tak nesprávnym rozhodnutiam, upozorňovať na ne a tak isto sústreďovať sa na tie správne. Vo svete fitness stále koluje množstvo dezinformácií na ktoré chceme upozorňovať a dávať ich do porovnania práve s praxou, ktorú sme získali nielen na sebe, ale práve aj v spolupráci s množstvom klientiek. 

Ako sme už vyššie spomenuli, seminár je určený nielen pre pretekárky, ale aj fitness nadšenkyne, ktoré sa na pódium nechystajú. 

Seminár bude mať edukatívno - náučný charakter s priateľskou atmosférou, úkončený otvorenou diskusiou. 

Plánujeme ich uskutočňovať pravidelne na rôzne témy a klientky, ktoré s nami dlhodobejšie spolupracujú budú mať na mnohé semináre vstup úplne zadarmo. Pre nich však v rámci našich spoluprác máme v balíčku nachystané aj širšie spektrum služieb, ktoré sa snažíme neustále skvalitňovať.

Tešíme sa na každú z vás !

OBSAH 
● Strava
-kalorická bilancia – pozotívna / negatívna
-ako nastaviť kalórie a makroživiny
-ako sa udržať po dosiahnutí cieľa

● Tréning
-všeobecné zostavenie tréningového plánu – tréning zameraný na objem / redukciu

● Doplnky výživy a regenerácia
ako si vyberať, ako prispôsobiť doplnky svojim cieľom
zavádzajúce informácie
prečo je dôležitá regenerácia

● Diskusia

Dátum a čas konania : 08.02.2020  o 13:00

Miesto konania : Alexandra hotel Púchov

CENA :   50e/osoba  

-možnosť zakúpiť aj darčekový poukaz 

Počet miest :  - OBMEDZENÝ

Informácie a dotazy zasielajte na mail :  

sabina@sabinaplevakova.sk 

Share post:   

Súvisiace články

Súťaženie – tenký ľad ?

Dievčat s ambíciou venovať sa tomuto športu súťažne a postaviť sa na pódium narastá. Vôbec sa tomu nedivím, pretože tento šport je veľmi ženský, čím ďalej tým viac je o celkovej kráse, vyžarovaní, make – upe, úprave vlasov, elegantných ligotavých bikinách, ladnosti, dokonalosti. Je pre dievčatá a ženy vzhľadom na práve spomenuté faktory veľmi atraktívny. Zvýšený záujem o tento šport hodnotím jednoznačne pozitívne. Je podľa mňa skvelé  dávať si ciele, chcieť posúvať to čomu sa venujem na vyššiu úroveň a mať v sebe zdravú súťaživosť ktorá nás núti chcieť byť lepšou. Je obdivuhodná snaha každej jednej pretekárky ktorá to zvládne, je ochotná opustiť svoj komfort a dotiahnuť to do konca, zväčša niekoľko sezón, mesiacov, rokov, opakovane a stále s väčším nasadením. Pretože kto si myslí, že čím dlhšie sa tomu dotyčná venuje, tým je to jednoduchšie, je na veľkom omyle ! Práve naopak !

Súťaženie – tenký ľad ?

Progress - Je sa naozaj čím chváliť ?

Je progress aj to, že sme pribrali ? Je sa vôbec čím chváliť? Opäť sa začal kolotoč súťaží a opäť čoraz častejšie sme svedkami toho, že niektoré osoby na internete prezentujú svoje veľké – ´´dokonalé´´ pozadia. Dokonalé som dala do úvodzoviek z jedného dôvodu, pretože nie vždy s týmto slovom súhlasím. Niekedy to je skôr dokonalá ukážka nevkusne odfotených veľkých zadkov, ktoré vyzerajú, že okolo fitka ani nechodia. Fotografie vhodné skôr do porna bez náznaku svalov s hasthagom fitness... Problém nastáva pri nástupe na pódium, keď v príprave treba zhodiť aspoň 10kíl, ak nie viac... a ak aj niečo pod tým tukom bolo, väčšinou to s ním aj odíde a tzv. progress je fuč.Poprípade to veľké nič zostane normálne mäkké nič... tak čo, stálo ten prehnanný ´´progress´´ v podobe objemovky za takýto výsledk, alebo ste čakali niečo iné ? 

Progress - Je sa naozaj čím chváliť ?