Blog

Chodíš do fitka alebo aj cielene pracuješ na progrese ? 

Chodiť do fitness centra teda nemusí znamenať že na sebe pracujem ?  To, že aj keby sme do toho fitka chodili naozaj pravidelne, mali tréningy ktoré majú hlavu aj pätu, cvičili by sme technicky správne a tak ďalej a tak ďalej, ale strava by nebola vhodná, tak by tie výsledky ťažko prichádzali, respektíve by neprichádzali vôbec je kapitola sama o sebe a malo by to už byť každému jasné. Jednoducho strava je alfa a omega. Bodka. ( Ak je to pre teba ešte stále španielska dedina, prečítaj si predchádzajúci článok V práci mám na stole už len oriešky Ale čo ak je tvoja strava správna, no výsledky stále nikde ? Tak kde hľadať problém ? 

Chodíš do fitka alebo aj cielene pracuješ na progrese ? 

Nehľadaj zázrak tam kde neexistuje

S prichádzajúcim oteplením sa v nás čoraz častejšie vynárajú myšlienky na diétu. Plánujeme dovolenky, letné akcie, festivaly a s odhadzovaním zimných kožuchov a prezúvaním zimných pneumatík prichádzame na to, že s tými našimi nadbytočnými kilami to nebude také jednoduché a že tú pneumatiku z brucha nezhodíme tak jednoducho. A prvotné nadšenie a odhodlanie je fuč už pri tomto zistiní a naše myšlienky na chudnutie sa stretnú s absolútne abstinujúcou vôľou vydržať, ktorá má na háku našu letnú formu. Tak ako to urobiť aby to opäť nedopadlo ako vždy?

Nehľadaj zázrak tam kde neexistuje

V práci mám na stole už len oriešky

Je ľahšie zistiť si dôležité informácie a overiť si svoj postup, ako sa neustále točiť v bludnom kruhu. Realita je ale iná. A moja skúsenosť je taká, že my sa radšej v tom bludnom kruhu točiť budeme, namiesto tej druhej logickej možnosti ktorú som spomenula. Väčšina žien aj dnes ani len netuší o čom chudnutie vlastne je, na čom je ten proces chudnutia, redukcie tuku založený, čo je nevyhnutné a čo naopak nieje... 

V práci mám na stole už len oriešky

Vlasy - koruna krásy, časť 1.

Čo všetko je zodpovedná za stav vašich vlasov a ako to môžete ovplivniť. Dovolím si tvrdiť, že moje vlasú sú zdrvé a krásne. Nie, tento článok nepíšem preto, aby som sa pochválila, ale skôr preto aby som posunula ďalej žiadané informácie. Odpoveďou na správu na instagrame sa nedá obsiahnúť všetko, čo by som Vám vždy k Vašim otázkam chcela povedať. 

Vlasy - koruna krásy, časť 1.